Изјава на Телма за предизвиците со кои се соочува градот Скопје.

Изјава на Телма за предизвиците со кои се соочува градот Скопје.

Posted by Министер Зоран Шапуриќ on Четврток, 19 октомври 2017

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *